Grįžti į pagrindinį turinį

Apie mus

Kas yra Miso Gero?

Miso Gero - tai azijietiškų produktų elektroninė parduotuvė. Nuo įvairiausių padažų, aliejų iki užkandžių iš Tailando, Kinijos, Taivano ir kt. Azijos šalių. Mūsų tikslas - plėstis ir pasiūlyti kuo įvairesnių azijietiškų produktų. Norime, kad kiekvienas iš jūsų rastų sau tinkamus produktus. 

 

Kaip gimė ši idėja?

O už Miso Gero slepiasi Dovilė ir Rasius. Idėja atidaryti azijietiško maisto parduotuvę kilo jau seniai, kai atvykę į Kopenhagą apsilankėme tokioje parduotuvėje. Tada, pamenu, juokais pasakiau Rasiui, kad reikia mums tokią atidaryti Lietuvoje. 

Ilgai netrukus, nusprendėme pabandyti. Galiu drąsiai teigti, kad karantinas buvo labai didelis stimulas tai padaryti. Rasius - kupinas verslumo, aš, Dovilė - meilės azijietiškam maistui. Kartu - tikimės sukurti ne tik parduotuvę, bet ir bendruomenę, kurioje dalinsimės receptais, patarimais ir įvairiais įspūdžiais. 

 

Ne tik parduotuvė

Kaip ir minėjau prieš tai, norime suburti visus, mylinčius azijietišką maistą, į vieną vietą, kur kartu galėsime dalintis įvairiais receptais, įspūdžiais ir patarimais. Todėl, kviečiame visus norinčius prisijungti į Facebook grupę, o jei domina įdomi informacija apie produktus, kiti receptai, patarimai, akcijos - pasek mus Instagram platformoje @misogero.lt.

 

Labai tikimės, kad šioje parduotuvėje rasite tai, ko ieškote. Jei turite pastebėjimų ar pageidavimų, mes visada pasiekiami el. paštu: labas@misogero.lt arba Instagram'e @misogero.lt
Su jūsų pagalba tikimės vystytį šią bendruomenę ir dalintis geru skoniu!
Su meile, 
Dovilė ir Rasius

Tavo krepšelis

Tavo krepšelis tuščias.
Grįžti į parduotuvę.
Ačiū, jog su mumis susisiekei! Atsakysime per 24 val. Ačiū, jog prisijungei prie mūsų bendruomenės! Ačiū! Informuosime tave el. paštu, kai tik prekė vėl pasirodys prekyboje. Maksimalus galimas prekės kiekis jau pridėtas Liko tik viena prekė! Liko tik [num_items] prekės!