Grįžti į pagrindinį turinį

Privatumo politika

 

Azijietiškų maisto produktų parduotuvė „Miso Gero“ gerbia ir saugo Jūsų asmens duomenis. Parduotuvė „Miso Gero“, kuri veikia po UAB Tvinis, įmonės kodas - 305775706, adresas - Gėlių g. 43, Ausieniškės, LT-21365, Elektrėnai, savo klientams siūlo ir teikia kokybiškus produktus ir nori, kad klientai galėtų patogiai ir saugiai juos įsigyti svetainėje www.misogero.lt. Norime, kad ši svetainė būtų patogi Jums, atliktų visas funkcijas ir būtų saugi, todėl joje, kaip ir beveik visose Europos Sąjungoje ir Lietuvoje veikiančiose šiuolaikinėse internetinėse svetainėse, yra naudojami slapukai. Mes suprantame Jūsų duomenų svarbą ir remiamės oficialia Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) sąžininga ir teisėta privatumo politika.

 

Renkami statistiniai duomenys

Siekiame, kad internetinis puslapis www.misogero.lt būtų patogus ir naudingas jo lankytojams, nuolat jį tobuliname. Tam mums reikia žinoti, kokios informacijos jame ieškote, kokiais įrenginiais jis yra skaitomas, iš kokių vietovių yra mūsų lankytojai ir pan. Šią informaciją renkame pasitelkdami Google Analytics. Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai renka, galite skaityti nuorodoje: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=lt. Jei norite, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie Jūsų naršymą internete, naudokite Google Analytics atsisakymo naršyklės papildinį.

Elektroninėje parduotuvėje apmokėjimai apdorojami naudojantis makecommerce.lt platforma, kurios valdytojas Maksekeskus AS (Niine 11, Talinas 10414, Estija, reg. nr.:12268475), todėl Jūsų asmeninė informacija, reikalinga mokėjimo įvykdymui ir patvirtinimui, bus perduodama Maksekeskus AS.

 

Kas yra slapukai? (angl. cookies)

Slapukai tai mažos apimties techninė informacija, kurią lankoma interneto svetainė patalpina į jas skaitančių prietaisų naršykles. Kitą kartą apsilankius svetainėje, slapukas naršyklę jau atpažįsta, taip gali fiksuoti lankomumo statistiką. Akcentuojame, kad slapukai gali būti naudojami tik gavus skaitančiojo sutikimą ir tik jei tai leidžia įrenginio nustatymai.

 

Kokius slapukus mes naudojame?

Mes naudojame būtinus slapukus. Jie svetainėje yra privalomi tam, kad lankytojas galėtų naudotis esminėmis puslapio funkcijomis, pavyzdžiui, išsaugoti suvestą informaciją vieno apsilankymo metu ar galėtų toliau sklandžiai naršyti. Jei atsisakysite, šios slapukų rūšies sklandus svetainės veikimas nebus užtikrintas.

Taip pat naudojame funkcinius slapukus. Jie leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimus joje ir pateikti patobulinimų. Šie slapukai nefiksuoja jūsų veiksmų kituose puslapiuose internete. Funkcinių slapukų naudojimą galite kontroliuoti savo naudojamos naršyklės nustatymuose.

Mūsų naudojami funkciniai slapukai, kurie užtikrina, kad elektroninė parduotuvė veiktų:

_shopify_y

cart_sig

_landing_page

_orig_referrer

_shopify_evids

cart_currency

_y

secure_customer_sig

 

Norėdami ištrinti visus savo kompiuteryje išsaugotus slapukus arba nebesutinkate su jų naudojimu – juos galite atšaukti. Visos naudojamos naršyklės suteikia galimybę pakeisti slapukų nustatymus. Juos galite rasti savo naršyklės gamintojo pateikiamose instrukcijose, kurias rasite naršyklės meniu spustelėję „Pagalba“. Nepamirškite, kad ištrynę mūsų slapukus negalėsite naudotis visomis mūsų tinklalapio galimybėmis arba internetinė parduotuvė tinkamai neveiks.

 

Jūsų teisės ir kontaktai

Internetinės svetainės lankytojų informaciją saugome ir tvarkome remdamiesi galiojančiais Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimais. Norėdami susipažinti su savo asmens duomenimis, sužinoti kaip jie tvarkomi, prašyti juos ištaisyti, papildyti ar sunaikinti turite teisę kreiptis nurodytais kontaktais: labas@misogero.lt

 

Tavo krepšelis

Tavo krepšelis tuščias.
Grįžti į parduotuvę.
Ačiū, jog su mumis susisiekei! Atsakysime per 24 val. Ačiū, jog prisijungei prie mūsų bendruomenės! Ačiū! Informuosime tave el. paštu, kai tik prekė vėl pasirodys prekyboje. Maksimalus galimas prekės kiekis jau pridėtas Liko tik viena prekė! Liko tik [num_items] prekės!